עיסוי פרדס חנה ❤️ Hermossa | עיסוי מפנק בפרדס חנה

חפש עיסוי מפנק בכל הארץ

פרדס חנה
taxonomy;// таксономия (category или другое) $term_id = $queried_object->term_id; // ID $cat_field = get_field(\'photo\', $taxonomy . \'_\' . $term_id); // значение вашего поля echo $cat_field; ?>
CHECK OUT OUR ADS
VIP
 • מקלחת
 • נקי ומסודר
 • עיסוי מרגיע
 • מקום פרטי
 • חניה חינם
 • עיסוי מקצועי
   צפון
   חיפה
מעסה צעירה לעיסוי איכותי עם אפשרות ל4 ידיים. פרטי איכותי ומפנק! תתקשר 💗
 • מקלחת
 • נקי ומסודר
 • עיסוי מרגיע
 • מקום פרטי
 • חניה חינם
 • עיסוי מקצועי
   צפון
   חיפה
CHECK OUT OUR ADS
המומלצים
CHECK OUT OUR ADS
בנות נבחרות
CHECK OUT OUR ADS
Cities: פרדס חנה

עיסוי בפרדס חנה

שיאצו הוא סוג של עיסוי בפרדס חנה שעיקר עקרונותיו התפתחו ביפן. לפי השפה היפנית, משמעות שם העיסוי היא “לחץ באמצעות אצבעות”, וכשמו כן הוא: הוא כולל את היצירה של לחץ בנקודות ספציפיות בגוף, על ידי יצירה של תנועה מקצבית מנקודה אחת לאחרת.

בעוד שלשיאצו יש שורשים מעולם התורה הסינית, כיום ניתן ליהנות מהעיסוי המפנק בכל מקום בעולם, לרבות בעיר פרדס חנה.

איך מתנהל עיסוי שיאצו בפרדס חנה ?

עיסוי בפרדס חנה בסגנון שיאצו, בדומה לדיקור, מתמקד ביצירה של לחץ בנקודות ספציפיות הקרויות מרידיאנים. לפי התורה היפנית, המרידיאנים הם ערוצים שבהם עוברת האנרגיה בגופנו. על ידי גירוי האזורים הללו, המטפל מסייע לקדם זרימה של אנרגיה חיונית באופן יציב ושווה לאורך כל הגוף שלנו, המכונה גם “צ’י”. לפי התורה היפנית, זרימת צ’י לא מאוזנת היא זו שמובילה להתפתחות של כאבים ומחלות.

מטרת העיסוי העיקרית היא לשחרר חסמים או סטגנציה שנוצרת בגוף, ומפריעה לזרימה האנרגטית הזו. כאשר האנרגיה הזו זורמת בגופנו באופן בריא, אנו בריאים ומאושרים.

לפי הרפואה המערבית, עיסוי בפרדס חנה בסגנון שיאצו עשוי לשפר את הבריאות על ידי הרגעת המערכת הסימפטית במוחנו, ועל ידי כך מקדם זרימה בריאה של מחזור דם בכל גופנו, התורמת להפחתה של לחץ וכאבים.

איך מרגיש עיסוי שיאצו בפרדס חנה ?

כשמבצעים שיאצו, המטפלים נעזרים במתן לחץ על אזורים שונים בגוף, תוך שימוש באצבעות, באגודלים ו/או בכפות הידיים במטרה ליצור רצף לפי מקצב ספציפי. כריות האצבעות יוצרות לחץ באזורים אלו, כאשר כל נקודת לחץ מוחזקת בין 2 ל- 8 שניות.

בחלק מהמקרים, עיסוי בפרדס חנה בסגנון שיאצו מביא לגירוי של נקודות לחץ שעשוי להיות מעט חזק, אך לא כואב. לרוב רגישות זו מתוארת כ”כאב טוב”, המעניק לשיאצו את אות הכבוד כעיסוי משחרר.

מומלץ להתייעץ עם המעסה טרם עיסוי בפרדס חנה ולבחון אם ישנם אזורים ספציפיים שבהם יש להתמקד תוך כדי העיסוי או אזורים שמומלץ לא לגעת בהם. בהתאם לכך, המעסים מתאימים את מהלך העיסוי לצרכים האישיים שלכם, ולהפעיל לחץ באופן שנוח לכם.

רוב הפעמים, עיסוי השיאצו לוקח מקום על שולחן נמוך או משטח על הרצפה. אף על פי שמקצב העיסוי יחסית דומה לסוגים אחרים של מסז’, לא נעשה בו שום שימוש בשמנים, לכן לרוב הוא נעשה כאשר המטופל לבוש לחלוטין בביגוד נוח ומאוורר.

ההתוויות של שיאצו בפרדס חנה

עיסוי מפנק מסוג זה מסייע להקל על מגוון של תופעות בריאותיות ונפשיות ולרבות תחושות של לחץ וחרדה, דלקות פרקים, כאבי גב, עצירות, כאבי ראש, נדודי שינה, כאבי מחזור, כאבי צוואר וכתפיים, סכיאטיקה ובעיות בסינוסים.

שיאצו אף מסייע לקדם אנרגיה וערנות, החלמה מהירה מפציעות והקלה על קשיי עיכול.

יתרונות העיסוי בפרדס חנה

העיסוי המשחרר טומן בחובו אינספור השפעות בריאותיות חיוביות, המוכחות על ידי מחקרים מערביים. בשנים האחרונות, נמצא כי עיסוי השיאצו מסייע להקל משמעותית על כאבים וכאבים כרוניים, במיוחד כאלו שנגרמו מפציעות או תופעות בריאותיות שונות.

דוגמא מצוינת לכך היא פיברומיאלגיה, המהווה תופעה שמובילה לכאבים כרוניים ללא פתרונות רבים. על ידי הקלה על כאבים, סף לחץ, עייפות ומתן יכולת לישון טוב יותר בלילה, העיסוי משפר משמעותית את חייהם של מטופלים הסובלים מהתופעה.

עיסוי בפרדס חנה בכלל אף מסייע להקל משמעותית על תחושות של לחץ וחרדה, ולהשרות על המטופל שלווה ורגיעה הנשמרים גם לאחר הטיפול.
חשוב להימנע מהתעלמות מהלחץ, שכן הוא עשוי להשפיע לרעה על בריאותנו ולהוביל להתפתחות של מחלות קשות יותר, לרבות נדודי שינה ומחלות לב. החדשות הטובות הן שעיסוי השיאצו מסייע להקל משמעותית על תחושות של לחץ, ועל ידי כך להביא למנוע התפתחות של מחלות ולהקל על כאבים או תחושות עזות שנובעים כתוצאה מהלחץ.

צור קשר