עיסוי באר שבע ❤️ Hermossa | עיסוי מפנק בבאר שבע

חפש עיסוי מפנק בכל הארץ

באר שבע
taxonomy;// таксономия (category или другое) $term_id = $queried_object->term_id; // ID $cat_field = get_field(\'photo\', $taxonomy . \'_\' . $term_id); // значение вашего поля echo $cat_field; ?>
CHECK OUT OUR ADS
VIP
CHECK OUT OUR ADS
המומלצים
CHECK OUT OUR ADS
בנות נבחרות
CHECK OUT OUR ADS
Cities: באר שבע

עיסוי בבאר שבע

עיסוי בבאר שבע למטרות ניקוז לימפתי הוא סוג ייחודי של עיסוי עדין שמטרתו לעודד תנועה של נוזלים לאורך הגוף וניקוז שלהם דרכו באופן טבעי.

הנוזל במערכת הלימפתית מסייע לנקות פסולת ורעלנים מרקמות הגוף שלנו. מצבים בריאותיים מסוימים יכולים להוביל להצטברות של נוזל לימפה לאורך הגוף. ניקוז לימפתי מסייע לאנשים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות ליהנות מעיסוי מפנק ולהתנקות מכל הרעלים במהלך המפגש.

יתרונות העיסוי הלימפתי בבאר שבע

עיסוי לימפתי מסייע לשפר את הפעילות של מחזור הדם ולהפחית נפיחות באזורים ממוקדים בגוף. בעוד שהלב שלנו מזרים דם לאורך גלי הדם, המערכת הלימפתית מסתמכת על התנועה של השרירים בכדי להעביר נוזלים מכלי לימפה אחד לאחר.

תופעות בריאותיות שונות יכולות להפריע לזרימה היציבה של נוזל הלימפה מחוץ לגוף, ובעקבות זאת הנוזל מצטבר לאורך אזורים שונים בגוף, בעיקר הידיים והרגליים, מה שעשוי להוביל לנפיחות בהם. מצב זה נקרא לימפדימה. אנשים יכולים לפתח את התופעה הזו כתוצאה ממכלול של גורמים ולרבות זיהומים, טיפולי סרטן, פיברומיאלגיה ועוד.

עיסוי בבאר שבע בסגנון עיסוי לימפתי מסייע להפחית את הנפיחות ולשפר את הזרימה לאורך כל המערכת הלימפתית. עיסוי מפנק זה לרוב מהווה חלק בלתי-נפרד מתהליך הטיפול, שבדרך-כלל כולל גם פעילות גופנית, טיפוח של העור ולבישה של ביגוד צמוד במהלך היום.

למי זה מתאים בבאר שבע ?

עיסוי בבאר שבע המתמקד בניקוז לימפתי מתאים בעיקר לאנשים הסובלים מלימפדימה, פיברומיאלגיה, נפיחויות באזורים שונים בגוף, עייפות ונדודי שינה, בעיות עור, לחץ, קשיי עיכול, דלקת פרקים ראומטית ומיגרנות.

כיצד מתבצע עיסוי לימפתי בבאר שבע ?

טרם עיסוי בבאר שבע, מומלץ לשתות הרבה נוזלים ולהימנע מארוחות גדולות. אף מומלץ להתכונן לעיסוי על ידי ביצוע של תרגילי נשימה ומתיחה באזורי הגב והצוואר, בכדי להתניע את הזרימה הלימפתית כבר לפני העיסוי, ועל ידי כך לעודד אותה להתנקז מהר יותר מהגוף. העיסוי הוא מאוד עדין, לכן אין לצפות לתחושות של כאבים או לחץ מוגזם על הגוף.

אנשים יכולים לקבל עיסוי בבאר שבע בסגנון לימפתי ממעסים מקצועיים, המשתמשים בלחץ עדין מאוד על העור בלבד, בלי התמקדות באזורים נפוחים או מזוהמים, אלא בנקודות ספציפיות לאורך הגוף במטרה לקדם זרימה לימפתית בריאה.

במהלך העיסוי, המעסה נעזר בטכניקות של ליטופים, לישה, שפשוף ורטט בכדי להניע את נוזלי הלימפה קדימה. עיסוי בבאר שבע מסוג זה מתבצע לכל אורך הגוף וכולל מגע בגב, בבית החזה, בידיים וברגליים.

וזה עובד?

אנשים שנהנים ממסאז’ לימפתי על בסיס קבוע לרוב שמים לב לפחת בנפיחות של אזורים שונים בגוף או שאין החמרה במצב לכל הפחות. בכדי ליהנות מתוצאות טובות של עיסוי בבאר שבע יש לחזור עליו אחת לשבוע ועד לשבועיים לכל היותר.

העיסוי המפנק אף מסייע להפחית תחושות של נוקשות או כאבים, ומשפר את הבריאות הכוללת של הגוף עקב הניקיון המקיף שהוא מבצע בגופנו.

עיסוי בבאר שבע זה מייעל את תהליכי הניקיון של הגוף ועל ידי כך משפר את התפקוד הגופני הכולל שלנו. יחד עם זאת, בכדי לשפר את תהליך הניקיון מומלץ לשתות הרבה מים, לבצע פעילות גופנית על בסיס קבוע, לאכול הרבה ירקות ופירות ולהימנע ממאכלים מעובדים.

עיסוי בבאר שבע בסגנון לימפתי מתנקים ביעילות מרעלנים בגוף, ובזכות זאת נהנים גם בירידה בנפיחות באזורים שונים בגוף על ידי שיפור הפעילות של מחזור הדם. מערכת לימפתית שפועלת היטב היא חיונית לבריאות הכוללת של גופנו.

בכדי לאתר עיסוי בבאר שבע בסגנון לימפתי, מומלץ להיוועץ ברופא או לחלופין לפנות למוסדות טיפול ועיסוי מקצועיים, המתמחים ומוכשרים בביצוע של עיסוי מורכב מסוג זה.

צור קשר