עיסוי אילת ❤️ Hermossa | עיסוי מפנק באילת

חפש עיסוי מפנק בכל הארץ

אילת
taxonomy;// таксономия (category или другое) $term_id = $queried_object->term_id; // ID $cat_field = get_field(\'photo\', $taxonomy . \'_\' . $term_id); // значение вашего поля echo $cat_field; ?>
CHECK OUT OUR ADS
VIP
CHECK OUT OUR ADS
המומלצים
CHECK OUT OUR ADS
בנות נבחרות
CHECK OUT OUR ADS
Cities: אילת

עיסוי באילת

עיסוי אבנים חמות הוא סגנון עיסוי ייחודי הנעזר באבנים חמות במטרה לחמם אזורים ספציפיים בגוף, ועל ידי כך להביא להקלה על מגוון של תופעות בריאותיות. עיסוי באשקלון או עיסוי מפנק באשקלון מסוג זה מסייע להקל על כאבים ושרירים תפוסים, נדודי שינה, ומגוון של תופעות כרוניות כמו דלקות אוטואימוניות.

מה קורה במהלך עיסוי באילת ?

עיסוי באילת בסגנון אבנים חמות נחשב לאחד העיסויים המוכרים והטובים בעולם. מטרת העיסוי היא לסייע ולהשרות רגיעה על הגוף והנשמה, לשחרר שרירים תפוסים וכאובים ואף להקל על רקמות שנתפסות או נפגעות לאורך היום.

במהלך עיסוי אבנים חמות המעסה מניח אבנים חלקות, שטוחות וחמות על אזורים ספציפיים לאורך הגוף. אבנים בדרך כלל עשויות מבסיס של בזלת, האוגרת חום ביעילות ומפזרת אותו לאורך העור. האבנים מתחממות לטמפרטורה של 130-145 מעלות בממוצע. תוך כדי העיסוי המקצועי, המטפל מניח את האבנים באזורים שונים בגוף כמו עמוד השדרה, הבטן, החזה, הפנים, הגפיים וכפות הידיים והרגליים.

העיסוי המפנק כולל תנועה של אבנים אלו במהלך העיסוי, תוך שימוש בטכניקות המתקשרות לעיסוי השוודי הקלאסי ולרבות ליטופים, לישות, ביצוע תנועות מעגליות, לחיצות ועוד.

לפעמים, המעסה יבחר להניח על הגוף גם אבנים קרות, המסייעות להרגיע את האזורים החמים ואת העור לאחר הטיפול.

כל עיסוי אילת מכל סוג שהוא תורם שפע יתרונות לחיינו ומשפר את הבריאות הגופנית והנפשית שלנו. להלן היתרונות המרכזיים של עיסוי אבנים חמות.

מסייע להקל על מתח וכאבים בשרירים באילת

עיסוי באילת מסוג זה מקרין הרבה מאוד חום על הגוף דרך האבנים, ועל ידי כך מסייע להקל את המתיחות והכאבים באזור השרירים.

העיסוי המקצועי מסייע להאיץ ולהגדיל את זרימת הדם באזור המחומם, ועל ידי כך מייעל את תהליכי הניקיון וההזנה באותו אזור. כתוצאה מכך, עוויתות וכאבי השרירים פותחים ולאחר הטיפול יהיה ניתן לשים לב ליכולות טווח תנועה וגמישות טובות ורחבות יותר.

השימוש באבנים קרות תוך עיסוי אשקלון מטרתו לתרום להקלה על דלקתיות באזור. בהתאם לתסמינים שמהם הייתם רוצים להיפטר, המעסה מחליף בין האבנים הקרות לחמות לאורך המסאז’, בכדי לסייע ולאזן את מצב הדלקת.

תורם להשריית תחושות של שלווה ורגיעה באילת

העיסוי המפנק מסייע להקל על תחושות של לחץ וחרדה, על ידי ייעול זרימת הדם בכל הגוף וגם לראשנו. כתוצאה מכך, תהליכי הניקיון וההזנה של המוח הופכים לאופטימליים, ובתמורה מוחנו מפריש יותר מוליכים עצביים הקרויים סרוטונין וגאבה, המקדמים תחושות של רוגע ושלווה פנימיים.

בעת לילה, מוליך הסרוטונין מומר למלטונין, ועל ידי כך משרה עלינו תחושות של עייפות ומניע אותנו לשינה עמוקה וישרה.

עיסוי מקצועי של 10 דקות בלבד מסייע להקל על תחושות של לחצים משמעותיים, לעומת הפסקה של 10 דקות.

מסייע להקל על תסמינים של מחלות אוטואימוניות באילת

עיסוי באילת בסגנון אבנים חמות תורם להפחתת התסמינים הנגרמים כתוצאה מתופעות בריאותיות רבות, כמו פיברומיאלגיה.

פיברומיאלגיה היא תופעה בריאותית שגורמת לכאבים כרוניים. אנשים הסובלים מפיברומיאלגיה ונהנים מעיסוי זוגי או יחיד של 30 דקות בלבד, לרוב ישנים טוב יותר וסובלים מפחות כאבים, לעומת אנשים שסובלים מהתופעה, אך לא עושים עיסויים כלל.

בנוסף, אנשים הסובלים מדלקת פרקים אוטואימונית עשויים ליהנות מיתרונות העיסוי המפנק, על ידי שימוש בלחץ וחום במהלך המסאז’ במטרה להקל על כאבים ונוקשות באזורים ספציפיים. עיסוי באילת בסגנון אבנים חמות יכול לתרום ליכולת אחיזה חזקה יותר ולהגדיל את טווח התנועה של הגוף במשך כחודש לאחר העיסוי המקצועי.

מייעל את פעילות המערכת החיסונית באילת

עיסוי באילת בסגנון אבנים חמות מעשיר את גופנו בחום, המייעל את פעילויות הטיפול והניקיון של מערכת החיסון. החום מסייע להקל על עבודתה של מערכת החיסון, ועל ידי כך מסייע לחזק אותה, כך שתוכל להדוף איומים ביעילות בעתיד.

צור קשר